پوستر سومین سالگرد شهادت عماد مغنیه

بسم‌الله‌الرحمن‌‌الرحیم
برادر عزیز جناب حجة الاسلام آقای سیدحسن نصرالله
شهادت برادر مجاهد مخلص و فداکار آقای حاج عماد مغنیه برای خود او که سراپا عشق و شور جهاد فی سبیل الله بود فوزی عظیم و سرانجامی سعادتبار است و برای ملت لبنان که چنین مردان بزرگی را پرورده و به عرصه ی آزادیخواهی و مبارزه با ستم، تقدیم کرده، مایه ی سرافرازی و سربلندی است.

فقدان این مرد آزاده ی فداکار و برجسته، اگر چه برای همه ی انسانهای شریف و همه ی آنان که او را می شناختند بویژه برای والدین و همسر و فرزندان عزیز و دیگر کسان و یارانش دردناک است، ولی زندگی و مرگ انسانهائی مانند او، حماسه ئی است که ملتها را بیدار میکند و به جوانان الگو میدهد و افقهای روشن و راه رسیدن به آن را برای همه ترسیم مینماید.
صهیونیستهـای خونخوار و جنایتکار بدانند که خون مطهر شهیدانی همچون عماد مغنیه صدها عماد مغنیه می آفریند و مقاومت در برابر ظلم و فساد و طغیان را دو چندان میکند. مردانی چون این شهید بزرگوار زندگی و آسایش و بهره مندیهای مادی خود را در راه دفاع از مظـلوم و مبـارزه با ظلم و استکبار فــدا کردند. و این ارزش والائی است که همه ی وجــدانهای انسـانی در برابر آن سر تعظیــم فــرود میـآورند. رضـــوان خدا بر او و بر همه ی مجاهدان راه حق باد.
من این شهـــادت بزرگ را به شخص شمـا و به خـانواده ی گرامیش و به جوانان سرافراز حزب الله و مقاومت و به همه ی ملت لبنان تبریک و تسلیت میگویم.

والسلام علیه و علیکم ورحمةالله
سیدعلی خامنه ای

/ 2 نظر / 57 بازدید
محمود علیزاده

سلام دوست عزیز ممنونم از پست مفیدتون !!! ما هم از جانب خودمون امیدواریم تا ایشان مورد رحمت الهی قرار گیرند راستي وبلاگمرو با موضوع بندي جديد و بهتر و با مطالب به روزتر و كاراتر آپديت كردم و منتظر ديدار و نظرات پر بركت شما هستيم !

نی لبک

سلام داداش خوبی وبلاگت حرف نداره[چشمک] موفق تر باشی برادر[زبان] [گل]